Naše kadeřnictví je určeno široké škále klientů od dětí až po seniory. Této vizi odpovídá i cenová politika dostupnosti. Díky letité praxi dovedeme uspokojit klienty hledající velkou změnu, pravidelné zákazníky zvyklé na jistotu stálého personálu a kvalitních služeb, ale i návštěvníky s momentální zbrklou náladou ustřihnout si ofinu…

L’Oreal Professionnel

Pracujeme výhradně s přípravky značky L’Oreal Professionnel a to znamená několik jistot:

  • Pravidelný přehled o nejprofesionálnějších novinkách v oblasti vlasové kosmetiky.
  • Získáním titulu Salon Expert Gold (od roku 2011) cenové výhody pro klienty (též vzorečky a jiné pozornosti) a nádhernou výhodu být (téměř u všeho) první (stáže, školení, kongresy, veletrhy, a podobně).
  • Vynikající péče o Vaše vlasy při jakémkoli úkonu a pro nás pohodlná a krásná práce.

 

L'Oreal Professionnel

A jak to celé začalo?

Počátky firmy můžeme hledat v roce 1991, kdy vzniklo malé rodinné Kadeřnictví M+K Karasovy v tiché Václavkově ulici v Dejvicích.

Po třech letech tvrdé praxe a téměř ve stejnou dobu, kdy maminka zemřela, jsem byla nucena opustit prostory. Díky velké pomoci mé rodiny a podpory věrných zákazníků jsme 21. 6. 1995 otevřely na stávající adrese ve Čkalově ulici Kadeřnictví Kateřina Navrátilová.

Ale to už s mou spolužačkou Andreou Krobovou-Blažkovou, která se našla v práci na pánském oddělení a dodnes to spolu táhnem… A pak jsme své řady už jen rozšiřovaly a ty nejlepší (Milada) jsou také stálými oporami týmu.

historie